Fotogalerie

Koupelna č. 15

koupelna 15


Koupelna č. 16

koupelna 16


Koupelna č. 17

koupelna 17


Koupelna č. 1 - zákazník Dörrich

koupelna 1

Paneláková koupelna typu T. Demontáž jádra a instalací. Vyzdění tvárnicemi Ytong 7,5 cm. Opláštění panelových stěn sádrokartonem, podhled s bodovým osvětlením. U této koupelny byla použita sprchová minivana. Nevejde se vám do koupelny vana, ale vaše malé děti milují koupání? Zvolte minivanu, která spojuje výhody van a sprchových koutů.Speciálně pro hluboké sedací vaničky, neboli minivany jsou vyráběny snížené sprchové kouty. Z boku minivany zhotoven přívod a odpad pro napojení pračky.WC závěsné se zabudovaným modulem Geberit. Montážní dvířka zhotovená z lamina, demontovatelná.Výběr lamina dle vzorníku.Více jak 40 odstínu.


Koupelna č. 2 - zákazník Goldová

koupelna 2

Při realizaci této panelákové koupelny typu H+kk (průchozí), bylo přání zákazníka nebourat celé jádro. Důvod: v kuchyni, která sousedí s koupelnou, byla na čelní straně jádra namontovaná nová kuchyňská linka. Rozpočet také hrál roli. Ale zároveň demontovat umakartovou stěnu se dveřmi do koupelny a WC a vyzdít novou příčku z tvárnic Ytong a zhotovení obložkových zárubní. Vždy se snažím vyjít vstříc zákazníkovi a najít technicky možné řešení. Takže to byla výzva. Realizace dopadla na výbornou.

Vnitřní stěny byly obloženy impregnovaným sádrokartonem, který se ještě z druhé strany napustí hloubkovou penetrací a přilepí tzv.na /buchty /na flexibilní lepidlo a druhý den po zaschnutí se ukotví vruty. Podlepení je nutné z důvodu vyrovnání stěn do svislé váhy a zhotovení pravého úhlu pro sprchovou vaničku nebo vanu. Nově vyzděná stěna z tvárnic byla svázána s původním jádrem profilem L po celé délce. Došlo tak k dokonalému spojení. Dále byly zhotoveny komplet nové rozvody vody a odpadů. Nová elektroinstalace s výměnou pojistkové skříně, výměny jističů a proudový chránič. Zadní stěna na WC celá zhotovena z lamina, demontovatelná ze třech dílů, pro snadnější přístup do stupaček v případě jejích rekonstrukce. Rozvody vody a odpadů byly opláštěné sádrokartonem ze strany WC. Stropy sníženy sádrokartonovým podhledem s bodovým osvětlením 12V. Při instalaci sedáku do sprchového koutu byla vložena výztuha ze strany kuchyně. Jak vidíte, nic není nemožné. Omezený rozpočet na rekonstrukci a výsledný efekt k nerozeznání od zděné koupelny.


Koupelna č. 3 - zákazník Holubová

koupelna 3

Paneláková koupelna, celá zděná. Kupodivu stěny byly v úhlu a vše ve svislé váze, takže nebyla nutnost vše osekat na cihlu a hrubovat.Odsekaní starých obkladů a původní omítky do výše okladů. Zhotovení podlepů z impregnovaného sádrokartonu který byl ještě ošetřen hloubkovou penetrací. Zhotovení odkládací poličky z profilů a sádrokartonu. Nové rozvody eletro a vodoinstalací. Stěny nataženy do stěrky, perlinky a jemné omítky. Podlaha betonáž a vylití nivelace. Z finančního hlediska nenáročný projekt.


Koupelna č. 4

koupelna 4

Koupelna typu F + kk .Renovce koupelny bez bourání jádra. Stěny obloženy impregnovaným sádrokartonem, zhotovení hydroizolace, nové elektro rozvody, nový rozvod vody a odpadů.


Rekonstrukce bytu - zákazník (Sikora)

rekonstrukce

Rekonstrukce nájemního bytu 2 + 1 v ekonomické verzi. Investor si přál snížit náklady na minimum, takže zůstalo původní bytové jádro, které bylo v dobrém stavu. Koupelna typu F + kk. Stěny koupelny a WC obloženy impregnovaným sádrokartonem.Taktéž opláštěné venkovní stěny.Nové rozvody vody, odpadu, plynu. Přívod vody,odpadu a eletro pro pračku a mikrovlnou troubu zhotoven v bývalé špajzce. Oškrábání všech stěn a odizolování po silném kuřákovi. Výmalba celého bytu. Nové elektrorozvody. Podlaha v kuchyni a předsíni vylity nivelací a položeno PVC. Pokoje pokládka plovoucích podlah. Nové protipožární vchodové dveře. Nové interiérové dveře komplet byt. Nátěr zárubní, otopných těles a přívodů.


Koupelna č. 6 - zákaník Večerková

koupelna 6


Koupelna č. 7 - zákazník Kuboň

koupelna 7


Koupelna č. 8 - zákazník Tešnar

koupelna 8


Koupelna č. 9 - zákazník Křižáková

koupelna 9


Koupelna č. 10

koupelna 10


Koupelna č. 11

koupelna 11


Koupelna č. 12

koupelna 12


Koupelna č. 13

koupelna 13


Koupelna č. 14

koupelna 14

Zpět na začátek ^